Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
new_ling Cornelsen на Першому загальноукраїнському форумі вчителів німецької мови

24-28 листопада у Києві та у Львові пройшли практичні семінари для викладачів німецької від видавництва Cornelsen за підтримки компанії Лінгвіст.

Заходи відбулися в рамках Першого загальноукраїнського форуму вчителів німецької мови - «ПРОФЕСІЙНІ СФЕРИ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ – німецька мова у школі та ВНЗ в Україні сьогодні», організаторами якого виступили Гете-Інститут в Україні, Асоціація українських германістів (АУГ), Українська спілка германістів вищої школи (УСГВШ), а також Німецька служба академічних обмінів (DAAD).

Досвідчений референт Мартіна Бартуц (Martina Bartucz) ознайомила викладачів із сучасними методико-дидактичними підходами до викладання в нових навчальних курсах від видавництва CornelsenStudio 21, PlusPunkt, Panorama.

За допомогою вищезазначених заходів учителі отримали можливість не тільки підвищити свою кваліфікацію та мовний рівень, але й поспілкуватися з колегами та отримали натхнення для подальшої праці.

Кожен учасник семінару отримав подарунки , методичні матеріали та безліч незабутніх вражень!

Дякуємо всім за участь та бажаємо творчої наснаги!

Фотозвіт з семінарівКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228