Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Learning English through Reading

‘Read, read, read’
William Faulkner

image-20160315-17748-1gvmrlz

«Я обожнюю читати!» – можна почути майже від кожного вчителя (і не лише) англійської мови, адже ми – філологи і жага до читання в нашій крові! Ми всі знайомі з «титанами» англійської класичної літератури, а прізвища Крісті, Голсуорсі та Остін викликають приємні спогади не лише від творів авторів, а й від тієї вишуканої англійської, яка змушує нас перечитувати твір по декілька разів. Чудово! Це все про нас!

А як щодо наших учнів? Чи вони так само поспішають до бібліотеки у пошуках класичної британської прози? Ні? Можливо, варто «запросити» прозу частіше відвідувати учнів?

28288

Читати далі...

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

Всі статті
corn_11112016 Згадайте про важливу роль граматики на методичних семінарах від Cornelsen

Компанія Лінгвіст спільно з видавництвом Cornelsen запрошують вчителів німецької мови взяти участь у семінарах, що відбудуться у Києві та Львові 24 та 28 листопада 2016 року.

Мартіна Бартуц, (Martina Bartucz), консультант Cornelsen Verlag GmbH, розгляне головні методичні концепції та розповість про важливу роль, яку відіграє граматика при вивченні німецької  мови як іноземної.

Тема семінарів: Wieviel Grammatik braucht der Mensch ? Grammatische Konzeptionen  in  DaF-Lehrwerken.

Доповідь на семінарах буде базуватися на нових навчальних курсах видавництва: Studio 21, Panorama, Pluspunkt Deutsch für  ältere Jugendliche und Erwachsene.

Дізнавайтеся більше про семінари та реєструйтеся у Запрошеннях:

24.11.2016 Запрошення Київ

28.11.2016 Запрошення ЛьвівКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228