Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
novemb2016 Cambridge English November Seminars

Шановні колеги!

Не пропустіть! Joanna Kosta - автор популярного курсу для середньої та старшої школи Cambridge English Prepare вперше в Україні! Чекаємо на вас у Харкові, Дніпрі та Запоріжжі 1, 2 та 3 листопада на щорічній конференції Cambridge English November Seminars!

Всі учасники матимуть можливість прослухати двох кваліфікованих та досвідчених спікерів, отримають сертифікати та гарний настрій!

Участь в семінарі безкоштовна.

Програми заходів та посилання на реєстрацію - у Запрошеннях:

1.11.2016 Запрошення Харків
2.11.2016 Запрошення Дніпро
3.11.2016 Запрошення ЗапоріжжяКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228