Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
new_gocump_3 Розпочинається GoCamp 2017!

Громадська організація GoGlobal розпочинає наймасштабніший освітньо-культурний проект із залученням іноземних волонтерів – GoCamp 2017. Ініціатива проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України (Дивитися Лист).

Як відомо, влітку 2016 року вперше були проведені мовні пришкільні табори GoCamp, які мали значний успіх серед українських шкіл та волонтерів.

Цього року планується залучити до безкоштовних мовних таборів, робочою мовою яких буде англійська та німецька, більше 100 000 дітей з усієї України!

Пришкільні мовні табори нададуть учням можливості перебувати в багатокультурному середовищі, працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших. В таборах діти отримають навички, необхідні у 21 столітті, і зможуть спілкуватися зі світом без бар’єрів.

Компанія Лінгвіст як офіційний представник всесвітньовідомих іноземних видавництв Cambridge University Press, MM Publications, National Geographic Learning, Cornelsen в Україні підтримує ініціативу GoGlobal у прагненні покращити знання англійської та німецької мови у школярів і, в свою чергу, допоможе зі спеціальними тренінгами для вчителів та безкоштовними ресурсами.

І зараз розпочинається новий набір в GoCamp!

Лист школам
Опис та умови GoCamp 2017

Дізнатися більше про проект та подати заявку на участь можна на сайті gocamps.com.uaКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228