Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
ngl_17102016 Keynote номінований на нагороду у конкурсі ENGLISH LANGUAGE AWARDS 2016!

Шановні друзі!
Ми з гордістю і задоволенням повідомляємо, що видавництво National Geographic Learning продовжує отримувати номінації та нагороди у всесвітньовідомих ELT- конкурсах.

Цього разу організація ENGLISH-SPEAKING UNION номінувала найкращих у конкурсі ENGLISH LANGUAGE AWARDS 2016.
І на отримання нагороди  The Duke of Edinburgh Award for Resources for Secondary and Higher Learners було номіновано новий навчальний курс для молоді та дорослих - Keynote (Paul Dummett, Lewis Lansford and Helen Stephenson).

Також було відзначено у  номінації The Duke of Edinburgh Award for Resources for Teachers одразу декілька посібників для викладачів від видавництва DELTA Publishing, добре відомого академічного партнера National Geographic Learning:
Film in Action: Teaching language using moving images (Kieran Donaghy).
Teaching children how to learn: Plan, Do, Review (Gail Ellis & Nayr Ibrahim).
Speaking Games: Photocopiable activities to make language learning fun (Jason Anderson).Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228