Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
new_ngl_3456667 Жовтневі семінари від видавництва National Geographic Learning!

Британське видавництво National Geographic Learning та компанія Лінгвіст, офіційний представник видавництва в Україні, запрошують всіх викладачів англійської мови на серію семінарів за темами: «Keynote – Stop & Think» та «Close-Up – Passport to Success». Практичні завдання заходів будуть побудовані на матеріалах нових навчальних курсів Keynote та Close-Up 2nd Edition видавництва National Geographic Learning.

Семінари відбудуться:
10 Жовтня – м. Львів
11 жовтня – м. Київ
12 жовтня – м. Одеса

Головний доповідач на семінарі – Alex Warren - вчитель-тренер, який має міжнародні кваліфікації CELTA та DELTA .

Під час семінару вчителі матимуть змогу заглибитись у різні аспекти роботи з матеріалами навчальних курсів для дорослих та учнів старшої школи, отримають корисні поради для більш ефективного викладання.

Всі зареєстровані учасники візьмуть участь у розіграші підручників Keynote!

Детальна інформація стосовно семінарів – у Запрошеннях:

Запрошення Львів
Запрошення Київ
Запрошення ОдессаКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228