Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
ted_keynout Інноваційний курс Keynote від NGL вже в Україні!

Ми раді повідомити, що довгоочікуваний курс Keynote від видавництва National Geographic Learning нарешті в Україні!
 
Це унікальне видання, яке привертає увагу своєю тематикою, що охоплює всі сфери нашого життя. Натхненні та мотивуючі відео і тексти стимулюють особистий розвиток, а цікаві матеріали з різних професійних галузей, дають студентам змогу розвиватися у професійному напрямку.

Keynote отримав нагороду ELTon award 2016 у номінації ‘Excellence in Course Innovation’.

Це курс для дорослих, які відвідують курси англійської мови та студентів вищих навчальних закладів. Головними перевагами курсу Keynote є використання матеріалів National Geographic та автентичних відео від TED talks.

Докладніше про навчальний курсКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228