Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
cup_chern2016_2 Вдалий старт до нового навчального року від Cambridge English

Як відомо, наприкінці літа нам завжди потрібні сили та натхнення для наступного навчального року. І сподіваємося, що цього серпня Cambridge English Back to School Seminars допомогли вчителям та освітянам отримати заряд позитивної енергії та цілу купу ідей з викладання англійської мови.

25 та 26 серпня в стінах Чернівецького Національного Університету ім. Юрія Федьковича та Тернопільського Національного Економічного Університету пройшли семінари з методики викладання англійської мови від спікерів Видавництва та Екзаменаційного Департаменту Кембриджського Університету, за підтримки компанії Лінгвіст.

Подія зібрала більше 300 учасників із 8 областей України та дала вдалий старт підготовці до нового навчального року.

Дякуємо всім учасникам за активну участь та позитивні емоції!

Чекаємо на наших наступних заходах та семінарах!

Шукайте себе та своїх колег на фото у мережі FacebookКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228