Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
lana_avg_2016_ National Geographic Learning у Житомирі

26 серпня цього року відбувся семінар від компанії Лінгвіст та видавництва National Geographic Learning. В заході взяло участь більш ніж 80 викладачів міста Житомира та області.

Досвідчений тренер Лана Сушко представила нові та цікаві завдання розроблені на базі підручників Close-Up 2nd Edition. Викладачі мали змогу на власному досвіді дізнатися, як працює кожен методичний прийом.

Серед учасників семінару були розіграні цінні призи від видавництва National Geographic Learning: підручники Close-Up 2nd Edition та фірмові сувеніри від компанії Лінгвіст. Семінар пройшов у дружній та веселій атмосфері.

Дякуємо всім викладачам та чекаємо на нові зустрічі!

Фотоматеріали з семінаруКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228