Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
yoypypyp Серпневі методичні семінари від MM Publications 2016

За доброю традицією ми знову запрошуємо вчителів та викладачів англійської мови на серпневі методичні семінари від видавництва MM Publications. В цьому році заходи відбудуться в містах Дніпро, Запоріжжя, Полтава та Харків 22, 23, 25 та 26 серпня відповідно.

Головні організатори подій: міжнародне видавництво MM Publications та ексклюзивний представник видавництва в Україні компанія Лінгвіст за підтримки обласних інститутів післядипломної освіти.

Теми семінарів: “Five secrets for listening SUCCESS” , “Teaching Young Learners!

Запрошений спікер Анжела Констанс (Angela Konstance) розкриє 5 секретів успішного аудіювання, а також розкаже про особливості роботи з молодшими школярами.

Кожному учаснику – навчальний курс від видавництва MM Publications у подарунок!

Детальніше про семінари і реєстрацію на них - у Запрошеннях:

Запрошення Дніпро
Запрошення Запоріжжя
Запрошення Полтава
Запрошення ХарківКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228