Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
vebinar_edelsa2016_sok_2 Відкрийте для себе Іспанію 21-го сторіччя на безкоштовному вебінарі!

Іспанське видавництво Edelsa та компанія Лінгвіст, офіційний представник видавництва в Україні, запрошують на вебінар для вчителів іспанської мови, який відбудеться 15-го червня 2016 року об 11.00.

Тема вебінару: Descubran España del siglo XXI

Під час заходу буде розглянута культура Іспанії 21-го сторіччя на прикладі посібників España del siglo XXI, España manual de civilización.

Вебінар відбудеться з 11.00 до 12.00.

Семінар проводить методист з іспанської мови Олена Соколова.

Зареєструватися на вебінар можна за посиланням . Реєстрація триває до 14.06.2016 року включно. Після реєстрації на вказану адресу електронної пошти прийде посилання для перегляду вебінару.

Всі зареєстровані учасники отримають сертифікати в електронному вигляді!Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228