Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
sayt_lin_din_2 New Destinations B1 спеціально для України!

Видавництво MM Publications радує нас гарними новинами! Наразі ми отримали оновлене видання New Destinations B1 Ukrainian edition, надруковане спеціально для українських старшокласників. Була змінена обкладинка підручника, а буклет Culture Time for Ukraine став окремим повноцінним розділом книги.

New Destinations є одним з навчальних курсів, які пропонує видавництво MM Publications в спеціальній програмі для українських шкіл – MM Publications Programme.

Нагадуємо, що курс New Destinations не тільки адаптований для України, але й має найкращу, порівняно з конкурентами, ціну, а при купівлі для класу вчителю надаються безкоштовні комплекти та плакати.  Додаткова інформація про курс далі

Зараз в наявності є New Destinations B1 Ukrainian edition. А найближчим часом очікуються українські видання рівнів B1+ та B2 курсу.Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228