Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
st_mm Безкоштовні онлайн-ресурси від MM Publications

mmpublications.com:

Видавництво MM Publications пропонує  скористатися онлайн ресурсами для вчителів та викладачів англійської мови. Всі матеріали, розміщені на міжнародному сайті www.mmpublications.com, є безкоштовними та не потребують реєстрації для завантаження. Ресурси видавництва MM Publications логічно структуровані та розділені на три категорії, відповідно до віку учнів: дошкільнята, молодша школа, середня/старша школа та дорослі.
mm1

Дошкільнята:

www.mmpublications.com/Resources/Pre-Primary
Категорія містить пісні для класної роботи, а також матеріали для craftwork.
mm2

Молодша школа:

www.mmpublications.com/Resources/Primary
Категорія містить матеріали, необхідні під час проведення уроку англійської мови: матеріали для мовленнєвої розминки, ігри для відпрацювання лексики, секції для повторення вивченого матеріалу, свята англомовних країн (включаючи craftwork та проекти), фонемний чарт.

mm3

Середня/старша школа та дорослі:

www.mmpublications.com/Resources/Secondary-adult
Категорія розділена на чотири секції, відповідно до CEFR і містить матеріали для рівнів А1, А2, В1, В2.

mm4

Кожний розділ має чотири секції , які містять: вправи на  відпрацювання лексики та відповіді до них, діагностичні тести з відповідями до кожного рівня, ідеї для проектів та додаткові матеріали, корисні як для учнів, так і для вчителів.

mm5Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228