Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
345 Безкоштовні онлайн-ресурси від National Geographic Learning

Видавництво National Geographic Learning, головною метою якого є допомога викладачам і студентам у вивченні англійської мови шляхом ознайомлення із зовнішнім світом, пропонує різноманітні безкоштовні ресурси для ефективного навчання дітей та дорослих.

Користуйтеся із задоволенням!

Official site
http://ngl.cengage.com/access/elt
На офіційному сайті National Geographic Learning знаходьте аудіо, відео та текстові ресурси, включаючи зразки планів уроку. Щоб отримати доступ до матеріалів, які містять ключі до завдань, необхідно підтвердити статус викладача.

34

ELTeach
http://elteach.com
Цікаві ресурси для дорослої аудиторії, які призначені для загального розвитку та вивчення англійської мови. Матеріали базуються на різних сферах життя і допоможуть у проведенні уроку.

ffn

myNGconnect
https://www.myngconnect.com
Сайт для учнів і вчителів з додатковими онлайн матеріалами до всіх навчальних курсів від National Geographic Learning. Пробна версія надає право використання допоміжних ресурсів протягом 90 днів. Реєстрація виконується від імені викладача чи студента за спеціальним кодом (дивитися в книзі).

hhh.j

YouTube Channels
https://www.youtube.com/user/NGLearningUK
National Geographic Learning представляє безліч освітніх відеоматеріалів на сайті Youtube. Тут Ви знайдете пізнавальне відео для дорослих, яке може буди використано на уроках, а також підбірку вебінарів для професійного розвитку викладачів та удосконалення техніки викладання.
sss

Також видавництво створило окремий канал з матеріалами для дітей: пізнавальним відео та відеоуроками для поповнення словникового запасу.
https://www.youtube.com/channel/UCYuzKEv8KcxMlXQxy0UIzog

kk

Resources for kids
http://kids.nationalgeographic.com
Ресурс створений спеціально для додаткових занять з дітьми. Тут можно знайти багато захоплюючих ігор, пісень та цікавої інформації щодо навколишнього світу. Відео та текстові матеріали допоможуть при вивченні англійської мови та навколишнього світу в ігровій формі. Усі ресурси надаються без реєстрації.
pp

http://ngl.cengage.com/ourworldtours
Сайт призначений для дітей початкової школи, які вивчають іноземну мову. Цікаві відео, веселі пісні англійською мовою, яскраві ігри. Окрім відео, що показує вчителям, як працювати з сайтом, є багато корисної та цікавої інформації. Сайт базується на навчальному курсі Our World від National Geographic Learning. Не потребує реєстрації.

iikl

http://www.eltcloseup.com
Широкий вибір додаткової інформації у форматі відео, аудіо та текстів для викладання англійської мови підліткам. Ресурс надає інформацію щодо підготовки уроків, планування занять. Матеріали для додатковіх завдань допоможуть учням у вивченні мови та нададуть можливість дізнатися щось нове про світ. Сайт призначений для використання з навчальним курсом Close-Up від National Geograhic Learning.
clos

http://www.ngllife.com
Сайт-компаньйон для тих, хто вивчає та викладає англійську мову для дорослих. Велика кількість матеріалів для підготовки до уроків, допоміжні посібники для вчителів. Відео та аудіо, які допоможуть в вивченні англійської мови. Всі матеріали витримані в стилі National Geographic. Усі ресурси знаходяться у вільному доступі і будуть особливо корисні для викладачів та студентів, які використовують курс Life.
vn

TED talks
http://ngl.cengage.com/assets/html/ted
Корисні відеоматеріали для дорослої аудиторії студентів. Актуальні теми, які обговорюються англійською мовою. Відео насичене інформацією, яке спонукає думати. Завдяки безкоштовному ресурсу можно развиватися і, в той же час, вивчати англійську мову. До кожного відео надається транскрипція. Для більш поглибленого вивчення мови можна використовувати посібники 21st Centure Reading, створені спільно National Geographic Learning та TED talks.

ted

DELTA Publishing
http://www.deltapublishing.co.uk
Британське видавництво Delta Publishing є давнім партнером National Geographic Learning у сфері видання літератури для вивчення англійської мови. На сайті видавництва можна знайти безкоштовні матеріали до книг. Потребує реєстрацію.de

Social networks
Приєднуйтесь та отримуйте інформацію про новинки, семінари та акції

lev

https://www.facebook.com/NatGeoLearning
https://www.facebook.com/NGLYoungLearners
https://plus.google.com/107419728809405789567/aboutКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228