Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
dpa_yaziki2 Підготовка до ДПА з іноземних мов 2016

Інформація буде корисної всім вчителям, що готують учнів до державної підсумкової атестації з іноземних мов.

Як відомо, державна підсумкова атестація з іноземних мов відбудеться 20 травня 2016 року за єдиними завданнями, підготовленими експертними групами та міжнародними організаціями. Тестові завдання державної підсумкової атестації будуть відповідати чинним Програмам з іноземних мов і будуть зорієнтовані на наступні рівні Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти: В1 - для загальноосвітніх навчальних закладів та B2 – для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов.

Про вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів можна прочитати в Наказі Міністерства освіти і науки України № 94 від 08.02.2016 року.

Зверніть увагу, що для випускників шкіл, які склали міжнародні іспити на знання іноземних мов у поточному році , отримані сертифікати будуть зараховані як державна підсумкова атестація, а у додаток до атестата буде виставлена оцінка 12 балів. Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів рівень сертифікату має бути від В1, а для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов – В2 відповідно.

Які саме міжнародні сертифікати (дипломи) будуть братися до уваги?
- IELTS, TOEFL, Cambridge English Language Assessment, Pearson Test of English – англійська мова;
- Deutches Spraehdiplom (DSD), Osterreichisches Spraehdiplom Deutsch (ОЗВ), Goethe-Zertifikat В], Goethe-Zertifikat B2 - німецька мова;
- DELF/DALF - французька мова;
- DELE – іспанська мова.

Англійська мова

Нагадуємо, що ознайомитися з форматом, критеріями оцінювання ДПА з англійської мови, а також безкоштовно пройти інтерактивні тести рівнів В1 та В2 можна на сайті www.dpa2016.com.ua  

А найкраще підготуватися до ДПА з англійської мови допоможуть посібники з тестами від видавництва MM Publications:
Go for Ukrainian State Exam (Level B1)
Go for Ukrainian State Exam (Level B2)

Німецька мова

Безкоштовні матеріали для підготовки до ДПА з німецької мови, підготовлені за навчальними курсами видавництва Cornelsen:

Рівень B1:

- Prima B1 дивитися PDF Word

- Prüfungstraining B1 дивитися PDF Word

- Studio d B1 дивитися PDF Word

Рівень B2:

- Prima B2 дивитися PDF Word

- Studio d B2 дивитися PDF Word

Французька мова

Безкоштовні матеріали для підготовки до ДПА з французької мови, підготовлені за навчальними курсами від видавництва CLE International:

- ABC DELF B1

- ABC DELF B2

- Echo 2e edition B2

- Echo 2e edition B1.2

- Echo Junior B1

- Zenith B1

Іспанська мова

Безкоштовні матеріали для підготовки до ДПА з іспанської мови, підготовлені за навчальними курсами від видавництва Edelsa:

Рівень B1:
- Codigo ele 3 B1
- Embarque 3 B1
- Vente 2 B1
- Dele escolar A2-B1

Рівень B2:
- Codigo ele 4 B2
- Embarque 4 B2
- Vente 3 B2

За додатковою інформацією стосовно матеріалів для підготовки до ДПА з іноземних мов, а також тематичних семінарів/ вебінарів звертайтеся до менеджерів компанії Лінгвіст: 044-599-32-28, info@linguist.uaКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228