Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
cup_45 Безкоштовні онлайн-ресурси від Кембриджського університету

Cambridge School Shakespeare

Сайт створений Видавництвом Кембриджського Університету з метою поширення інформації та захоплення творами Шекспіра. Твори, п’єси, відео, розробки для навчання та багато інших цікавинок.

cup_st1

Grammar teaching webinars

Серія безкоштовних вебінарів з викладання граматики для різних рівнів. Відео дають практичні поради щодо відпрацювання граматичних структур різними способами та методами, а також ідеї до ігор, завдань та практики.

cup_st2

Cambridge English Language Games

Ігри онлайн на відпрацювання лексики, покращення навичок слухання та читання. Різноманітні завдання всіх рівнів для дітей від 6 до 17 років та цікаві ігри для корисного та якісного проведення часу за комп’ютером.

cup_st3

Exam preparation resources for learners

Для того, щоби допомогти учням та батькам підготуватися до іспитів, Cambridge English створив низку безкоштовних ресурсів для всіх вікових категорій: від наймолодших (5-6 років) до дорослих студентів. Матеріали містять зразки екзаменаційних завдань, роздатковий матеріал, лексичні мінімуми, плани уроків, відео та аудіо розробки.

cup_st4

Exam preparation resources for teachers

Всі ресурси, які необхідні викладачеві при підготовці учнів до міжнародних іспитів. Ресурс має безкоштовні буклети, приклади реальних екзаменаційних завдань, плани уроків, а також поради вчителю.

cup_st5

Cambridge English Teaching Resources

Ресурси для викладання англійської дошкільнятам, учням школи та дорослим. Велика кількість матеріалів різних типів та видів: ігри, тести, вправи на закріплення граматики та лексики, розробки до відео, списки слів для різних рівнів, CLIL та багато іншого.

cup_st6

Listening podcasts

Серія завдань для слухання, яка складається із 7-ми епізодів. Кожен епізод має серію завдань для рівня В1-В2, які спрямовані на розвиток навичок слухання, а також закріплення мовного матеріалу, необхідного для відповідного рівня. Для викладачів також є розробки планів уроку, отже даний матеріал може бути інтегрований в роботу на уроці.

cup_st7

Cambridge University Press Youtube channel

Канал Кембриджського Видавництва, який містить інтерв’ю з видатними авторами курсів, такими як Herbert Puchta, Raymond Murphy, Scott Thornbury, Penny Ur та ін. Всі записи найкращих вебінарів з методики викладання англійської мови постійно оновлюються та є у вільному доступі для перегляду.

cup_st8

Cambridge English TV

Канал Екзаменаційного Департаменту Кембриджського університету, який містить навчальні матеріали для екзаменаційної підготовки, цікаві відео з порадами щодо вивчення англійської мови для учнів, записи вебінарів з міжнародними експертами Cambridge English та записи усної частини екзаменів.
cup_st9

Cambridge English social media

www.facebook.com/CambridgeUniversityPressUkraine
www.facebook.com/CambridgeEnglishUkraine

twitter.com/cambridgeupelt
twitter.com/CambridgeEng

www.instagram.com/cambridgeuniversitypress
www.pinterest.com/camupeltdigitalКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228