Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
zal 29 березня запрошуємо на семінар від Кембриджського університету в НУБІП!

Шановні колеги!

29 березня 2016 року запрошуємо викладачів вищих навчальних закладів на семінар від Cambridge University Press та Cambridge English Language Assessment! Семінар присвячений підготовці до складання іспиту First Certificate з використанням  офіційних екзаменаційних матеріалів від видавництва Кембриджського університету.

Програма семінару:

 16:30 – 18:00
«Teaching Reading for FCE with official exam preparation materials»
Доповідачі - Дарина Сіжук, Cambridge English Language Assessment Consultant, та Ганна Шовкалюк, Cambridge University Press ELT Consultant.

Місце проведення:
Гуманітарно-Педагогічний факультет Національного Університету Біоресурсів і Природокористування, вул. Героїв Оборони 16, корпус 15, ауд. 231

Участь в семінарі безкоштовна.

Всі зареєстровані учасники отримають Сертифікати.

Реєстрація на захід за посиланням.Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228