Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
tur_sem5 Весняний тур від MM Publications

Запрошуємо на весняний тур від видавництва MM Publications та компанії Лінгвіст! Семінари, присвячені розвитку навичок читання, письма та підготовці до ДПА з англійської мови, відбудуться в містах Луцьк, Рівне, Тернопіль та Хмельницький 15, 16, 17 та 18 березня.

Теми, які розглядатимуться на семінарах:
“Bringing the real world into the classroom through reading” 
“Teaching writing is … exciting!”

Головний спікер заходів - Natalie Hammerton.
Natalie Hammerton has studied English Language and Literature in the Athens Kapodistrian University. She has been a teacher and an ELT consultant for several years and she is now working as an ELT consultant for MM Publications. Ms. Hammerton is currently involved in teacher training and travels widely in this capacity.

Для участі в семінарі необхідна попередня реєстрація.

Всі зареєстровані учасники гарантовано отримають подарунок від видавництва та зможуть взяти участь в розіграші підручників від MM Publications.

Ознайомитись з програмою та знайти посилання на форму реєстрації можна в Запрошеннях:

Запрошення Луцьк 15.03.2016
Запрошення Рівне 16.03.2016
Запрошення Тернопіль 17.03.2016
Запрошення Хмельницький 18.03.2016Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228