Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
dpa_2016_new Підготовка до ДПА 2016

Шановні колеги!

Пропонуємо Вашій увазі новий випуск інформаційного листа від видавництва MM Publications, присвячений підготовці до державної підсумкової атестації з англійської мови  - ДПА 2016.

1. Ознайомитися з форматом, критеріями оцінювання ДПА та пройти інтерактивні тести рівнів В1 та В2 можна на веб-сайті www.dpa2016.com.ua 

2. Підготуватись до ДПА 2016 допоможуть посібники видавництва MM Publications
Go for Ukrainian State Exam (Level B1)
Go for Ukrainian State Exam (Level B2)

3. Приєднуйтесь до наших семінарів/ вебінарів та звертайтесь до методиста видавництва стосовно їх проведення mmpublications@ukr.net

4. Отримайте подарунок до Дня Святого Валентина -  St. Valentine’s Day Activity (завдання за форматом державної підсумкової атестації 2016, рівень В2)!

Слідкуйте за новинами MM Publications на сайті офіційного представника в Україні компанії Лінгвіст та приєднуйтесь до нас на facebook!

Перейти до Інформаційного листаКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228