Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
tovstay_sayt Запрошення на семінар для вчителів німецької мови

Семінар-практикум для вчителів німецької мови

Шановні колеги!

Компанія Лінгвіст, офіційний представник видавництва Cornelsen в Україні, запрошує на семінар-практикум, який відбудеться 22-го січня 2016 року в приміщенні Гете-Інституту м. Києва з 15.30 до 16.30.

Тема семінару: Phonetik im DaF-Unterricht. Aufgaben und Lösungsvorschläge (Фонетика на уроці німецької мови. Завдання та рішення)

У сучасних умовах іноземна мова розглядається як засіб спілкування і залучення до культури іншого народу. Це поступово стає домінуючою стратегією викладання іноземної мови в школі. Відпрацювання фонетичного аспекту мови на уроці німецької є для учнів необхідною умовою для реалізації міжкультурної комунікації. Творчі завдання та мовленнєві ігри, які ми розглянемо під час семінару допоможуть Вам побудувати власну стратегію застосування фонетичних вправ на уроці.

Початок реєстрації та книжкова виставка - 15.00.

Семінар проводить Товста Олена, консультант видавництва Cornelsen в Україні.

Кожен учасник семінару отримає сертифікат та дидактичний матеріал від видавництва Cornelsen в подарунок.

Місце проведення:
Гете Інститут в Україні,вул. Волоська 12/4, “Seminaraum“ 3 поверх

Реєстрація за тел.: 044-599-32-28, e-mail: info@linguist.uaКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228