Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
ДПА На нараді методистів: ДПА 2016

24 листопада 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася чергова нарада методистів інститутів післядипломної педагогічної освіти, присвячена проведенню державної підсумкової атестації (ДПА) з іноземних мов у 2016 році.

Нараду розпочав заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, наголосивши на необхідності підвищення рівня знань з іноземних мов, а особливо, з англійської мови, у українських школярів  та зазначивши важливість кваліфікованої професійної підготовки вчителів та методистів.

Під час заходу Наталя Дорош, представник освітнього проекту Go Global,  презентувала програму з вивчення та популяризації іноземних мов в Україні Україна Speaking, в рамках якої запущена безкоштовна програма для підвищення кваліфікації вчителів англійської мови.

Головний спеціаліст Міністерства Оксана Коваленко розповіла про особливості проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2016 році, оскільки цей рік є перехідним.

Методисти іноземних видавництв надали практичні рекомендації  щодо проведення ДПА. Зокрема, методист видавництва MM Publications Аліна Кошман презентувала формат та критерії оцінювання іспиту, а також матеріали та ресурси, необхідні для підготовки до ДПА з англійської мови 2016.

Нагадаємо, що 23 листопада Міністерство освіти і науки України та видавництво MM Publications підписали меморандум про співпрацю у сфері середньої освіти, в першу чергу, в реалізації спільного проекту з розробки державної підсумкової атестації (ДПА)на 2016 рік.

Крім цього, методисти  видавництв, які представляє компанія Лінгвіст в Україні, а саме, Cambridge University Press, National Geographic Learning, Cornelsen, CLE International та Edelsa підготували інформацію про навчально-методичні матеріали, необхідні для підготовки до ДПА 2016:

- Матеріали для підготовки до ДПА з англійської мови від видавництва MM Publications

- Матеріали для підготовки до ДПА з англійської мови від видавництва National Geographic Learning

- Матеріали для підготовки до ДПА з англійської мови від видавництва Cambridge University Press

- Матеріали для підготовки до ДПА з німецької мови від видавництва Cornelsen

- Матеріали для підготовки до ДПА з французької мови від видавництва CLE International

- Матеріали для підготовки до ДПА з іспанської  мови від видавництва Edelsa

Фото з нарадиКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228