Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
engl 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні

16 листопада 2015 року Указом Президента України № 641/2015 оголошено про те, що наступний 2016 рік буде Роком англійської мови в Україні.

З урахуванням важливої ролі англійської мови як мови міжнародного спілкування, Указ підтримує програму Go Global, що визначає вивчення англійської мови одним із стратегічних напрямків розвитку нашої країни.

Згідно Указу постановлено розробити заходи, спрямовані на активізацію вивчення громадянами англійської мови у 2016 та наступних роках, організувати роботу курсів та гуртків із вивчення англійської мови, провести олімпіади та конкурси серед учнів та педагогів, запровадити поетапну сертифікацію вчителів іноземних мов загальноосвітніх навчальних закладів з метою визначення рівня володіння ними мовою. А також заплановано розширити мережу літніх мовних таборів, провести оцінювання рівня володіння державними службовцями англійською мовою та запровадити інші заході, передбачивши необхідні інформаційно-роз'яснювальні роботи.

www.president.gov.ua/documents/6412015-19560Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228