Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
mm Конкурси від MM Publications тривають

Друзі! Нагадуємо Вам, що всеукраїнські конкурси від видавництва MM Publications для учнів та вчителів англійської мови  тривають, і ми з нетерпінням очікуємо на Ваші роботи!

Щодня ми отримуємо креативні твори та завдання, які допомагають осягнути, наскільки обдаровані учні та вчителі навчаються та працюють в нашій країні! До нашої електронної скриньки вже прийшло близько 90 робіт, найбільша кількість яких прибула з наступних областей: Чернігівської, Житомирської, Львівської, Закарпатської, Чернівецької, Київської, Запорізької, Харківської, Кіровоградської, Донецької, Дніпропетровської, Одеської, Полтавської та Сумської.

Конкурси з англійської мови для учнів та вчителів розпочалися в жовтні та триватимуть до лютого 2016-ого року. Завдання для учнів полягає в написанні твору на тему «My Motherland: the place where I live/ the place I love the most». Вчителі, в свою чергу, мають скласти три креативні завданні, які можуть бути використані під час проведення лінгвокраїнознавчого заняття з англійської мови «Ukrainian Culture Time». Церемонія нагородження переможців відбудеться у лютому 2016-ого року!

З умовами участі у конкурсах, а також правилами оформлення робіт можна ознайомитись на нашому web-сайті, оскільки компанія Лінгвіст, є офіційним представником видавництва MM Publications в Україні!

http://linguist.ua/archives/25103

Ми чекаємо саме на Вашу роботу!

pageКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228