Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
new8 Щорічний осінній методичний тур від Cambridge English

Видавництво Кембриджського університету (Cambridge University Press), Екзаменаційний департамент Кембриджського університету (Cambridge English Language Assessment) та офіційний представник видавництва Кембриджського університету компанія Лінгвіст запрошують на щорічний осінній методичний тур Real-life teaching learning and assessment.

Цього року ми запрошуємо на наступні семінари:
16.11.2015 Полтава
17.11.2015 Запоріжжя
19.11.2015 Тернопіль
20.11.2015 Львів

Доповідачі на семінарі: Olha Madylus (Cambridge University Press), Gillian Horton Krueger (Cambridge English Language Assessment) та команда Cambridge English в Україні – Любов Залюбовська та Дарина Сіжук.

Під час семінару наші гості матимуть можливість переглянути виставку навчальних та екзаменаційних матеріалів від видавництва Кембриджського університету, організовану офіційним дистриб’ютором видавництва в Україні компанією Лінгвіст, та нашими партнерами в Запоріжжі Мовним центром Поліглот та Лінгвоцентром Єврокнига,  а також поспілкуватися з представниками екзаменаційних центрів Cambridge English.

Всі учасники семінару гарантовано отримають сертифікати та гарний настрій!

Додаткова інформація стосовно семінарів  WordPDFКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228