Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
NEW2 Фотозвіт після семінару від Edelsa 6.10.2015

6 жовтня 2015 року в актовій залі спеціалізованої школи №135 м. Києва відбувся семінар для вчителів іспанської мови від видавництва Edelsa та компанії Лінгвіст. Семінар був присвячений використанню відеоматеріалів та креативних завдань на заняттях іспанської мови на прикладі нових навчальних курсів Codigo ELE (для підлітків) та Vente (для старшої школи і дорослих). Для проведення семінару був запрошений представник від видавництва Edelsa - David R. Sousa Fernández.

Сподіваємося, що всі учасники семінару отримали корисну інформацію та натхнення для подальшої роботи з учнями!

Дякуємо адміністрації та вчителям СШ №135 за допомогу в організації заходу!

Фотозвіт з семінару можна побачити за посиланням, а також  fb  vkКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228