Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
new Сambridge English проводить тестування Адміністрації Президента України

З 1 жовтня 2015 року володіння англійською мовою визначено обов’язковою вимогою при призначенні на керівні посади в Адміністрації Президента України.

Про це повідомив заступник голови АП Дмитро Шимків на своїй сторінці у Facebook.

Нова вимога введена в рамках програми GO Global з вивчення та популяризації іноземних мов серед населення України. Ця норма зараз стосується лише нових працівників. Працівникам, які вже працюють на керівних посадах, дали майже рік для її вивчення. Для них норма почне діяти з 1 січня 2017 року. Вивчення мови для них буде безкоштовним. А для працівників, які вже володіють іноземною і нададуть відповідний сертифікат міжнародного зразка, отримають 10% надбавку до зарплати.

У відповідністі з розпорядженням П.О. Порошенка, всі працівники пройдуть тестування на визначення рівня володіння англійською мовою.

Оцінювання відбуватиметься за допомогою екзамену Сambridge English, що наданий Cambridge English Language Assessment, неприбутковим департаментом Кембриджського університету, та адмініструється авторизованими екзаменаційними центрами у Києві, а саме Grade Education Center, Оксфорд Клас та Мовною школою «Міжнародний дім».

Кембриджський університет безкоштовно надав 300 тестів для працівників АП.

Використання екзаменів Сambridge English допоможе в подальшому ухвалити правильні рішення стосовно мовної підготовки працівників АП, адже результати тестів базуються на Загальноєвропейських стандартах з мовної освіти (Common European Framework of Reference, CEFR) і також дають рекомендації стосовно отримання подальших мовних кваліфікацій.Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228