Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як обрати навчальний курс для Вашого класу? Три найважливіші критерії

Кінець навчального року для шкільного вчителя англійської мови означає не лише наближення жаданого відпочинку, але й необхідність складання плану на наступний навчальний рік, і невід’ємною частиною цього процесу є вибір навчальних матеріалів.

26574
Читати далі...

Безкоштовні онлайн-ресурси від MM Publications

mmpublications.com:

Видавництво MM Publications пропонує  скористатися онлайн ресурсами для вчителів та викладачів англійської мови. Всі матеріали, розміщені на міжнародному сайті www.mmpublications.com, є безкоштовними та не потребують реєстрації для завантаження. Ресурси видавництва MM Publications логічно структуровані та розділені на три категорії, відповідно до віку учнів: дошкільнята, молодша школа, середня/старша школа та дорослі.

26488
Читати далі...

Всі статті
конкурс 5 Увага! Конкурси для учнів та вчителів англійської мови!

 Акцію завершено!

Видавництво MM Publications, з метою підтримки ініціативи Міністерства освіти і науки України «2016 - рік англійської мови», підвищення рівня професійної кваліфікації вчителів та популяризації англійської мови серед учнів оголошує конкурси для учнів і вчителів.

Конкурс для учнів

Завдання конкурсу для учнів полягає в написанні твору на темуMy motherland: the place where I live / the place I love the most

Детальніше про конкурс  PDF, Word

Загальні умови для участі в конкурсі

Конкурс для вчителів

Для участі в конкурсі учасникам необхідно скласти три креативних завдання для проведення лінгвокраїнознавчого заняття з англійської мови за темою “Ukrainian Culture Time”.

Детальніше про конкурс  PDF, Word

Загальні умови для участі в конкурсі

Конкурсні роботи необхідно надіслати електронною поштою за адресою: mmpublications@ukr.net
В темі листа необхідно вказати назву конкурсу.

Додаткова інформація – у методиста видавництва MM Publications в Україні – Аліни Кошман (email: mmpublications@ukr.net, тел.067-325-60-81)Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228