Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
Kostas Сезон семінарів від MM Publications розпочато!

Видавництво MM Publications та компанія Лінгвіст висловлюють подяку за Вашу участь в серпневих семінарах з Костасом Пексосом! Разом з Вами ми створили неповторне свято, яке захопило серця усіх учасників. Ми вдячні за ту неповторну атмосферу, яка панувала під час усіх заходів! Загалом серпневі семінари в чотирьох містах України відвідали близько 500 професіоналів!

Фотографії, які були зроблені під час проведення заходів, уже розміщені на сторінці видавництва на фейсбуці: Чернігів, Біла Церква, Одесса, Житомир.

Ми певні, що незабаром зустрінемось знову, матимемо змогу поділитись професійним досвідом та обговорити новітні методики навчання! Не забувайте слідкувати за нами в соціальних мережах, перевіряти електронну пошту та заходьте на наш сайт.

Також дякуємо за Ваші відгуки щодо семінару та наводимо декілька з них:
Friendly and professional attitude towards listeners; Useful points were contemplated as well as new and fresh techniques and interesting and interactive ways of using the whiteboard.” – Liudmila, Odessa

Thanks a lot for your seminar! It was really instructive! I got brilliant ideas for my work. The seminar gave me a splendid opportunity to look through new textbooks and share the ideas with the participants of the seminar! Good luck!” – Iryna, ZhytomyrКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228