Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
сulture Новинка! Culture Time for Ukraine від MM Publications

Шановні колеги,

Хочемо повідомити чудову новину: ми вже отримали комплекти навчальних курсів, які включають спеціально розроблений для України безкоштовний лінгвокраїнознавчий буклет "Culture Time for Ukraine"! Цей чарівний компонент був створений з метою ознайомлення студентів з культурою рідної та інших країн. Завдання захоплюють, історії викликають щирий інтерес та розширюють світогляд.

Також нагадуємо, що цей буклет містять курси, які входять до складу спеціальної програми на використання підручників видавництва MM Publications, яка була узгоджена з Міністерством Освіти та Науки України!

Детальніше зі спеціальною програмою Ви можете ознайомитись на сайті компанії Лінгвіст за посиланням.Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228