Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
МОН Подяка від Міністерства освіти і науки України

Міністерство освіти і науки України високо цінує співпрацю з видавництвом Кембриджського університету (Cambridge University Press) в Україні в сфері освіти.

Нагадаємо, що в червні 2015 року було проведені літні мовні табори для учнів загальноосвітніх навчальних закладах. Ця ініціатива була спрямована на забезпечення практичного використання англійської мови через активну учать в ігрових та концертних програмах, театральних виставах, проектних роботах тощо.

Компанія Лінгвіст, як офіційний представник видавництва Кембриджського університету в Україні, організувала низку методичних заходів для вчителів англійської мови, а саме: семінари в Києві, Чернівцях, Львові та Тернополі, а також більше 400 вчителів зі всієї України мали змогу прослухати вебінар, присвячений використанню проектної роботи з дітьми молодшого шкільного віку. Крім цього, методисти видавництва підготували безкоштовні матеріали для використання під час роботи в таборах, які можна було безкоштовно завантажити з сайтів CambridgeEnglishSchools.com.ua та linguist.ua.

Лист Міністерства PDFКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228