Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
new_pixel Семінар для вчителів французької мови за курсом Pixel, 18.06.2015 року

Якщо ви викладаєте французьку мову в середній школі, тоді вам буде цікаво 18 червня 2015 року ознайомитися з секретами роботи за навчальним курсом Pixel від CLE International.

Методичний семінар на тему Pour un apprentissage motivant du lexique à l'école : la méthode Pixel !  відбудеться в приміщенні спеціалізованої школи № 20 з поглибленим вивченням французької мови за адресою: м.Київ, м. Героїв Дніпра, просп. Оболонський, 32-Б, 1-й поверх, ауд.106.

Олена Соколова, методист видавництва CLE International в Україні, розповість про секрети роботи з навчальним курсом Pixel, поділиться корисними порадами та новими ідеями проведення уроків.

Програма семінару:

13.30 – 14.00 Реєстрація на семінар

14.00 – 15.30 Pour un apprentissage motivant du lexique à l'école : la méthode Pixel !

Додаткова інформація стосовно семінару – в Запрошенні

 

Карта проїзду:

 mapКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228