Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
МОН_new У Міністерстві освіти і науки презентували результати тестування українських школярів

21 травня 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася презентація результатів дослідження рівня знань з англійської мови у старшокласників спеціалізованих та загальноосвітніх закладів України. Проект тестування був проведений експертами Кембриджського університету (Cambridge English) за замовленням департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України.

Результати оцінювання читання та аудіювання показали, що 82 % учнів 11 – х класів (з 500, які взяли участь в проекті) досягли рівня В1 і вище за загальноєвропейськими стандартами мовної освіти. А 48% досягли рівня B2, що є досить високими показниками рівня володіння англійською мовою.

Сайт МОНКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228