Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
NEW З Super Minds ще більше можливостей!

Тепер з українським компонентом "Lessons Plus for Ukraine".

Спеціально для українських шкіл ми розробили додаткові уроки, які не лише пов’язують матеріал, що вивчається, з рідною країною, a й містять мовний компонент, завдяки чому Super Minds тепер повністю відповідає програмним вимогам!

Super Minds має дозвіл Міністерства освіти і науки України на використання в навчальних закладах № 14.1/12-Г-330 від 06.11.12.

Super Price for Super Minds!

унікальна ціна для шкіл*!

*До комплекту входить підручник з українським додатком і  DVD-ROM + зошит з кодом доступу до онлайн завдань!

Про курс:

Super Minds – це новаторський курс для молодшої школи від знаменитої команди авторів на чолі зі знаним педагогом, методистом та тренером Гербертом Пухтою.

Курс складається з 7-ми рівнів, методично вдосконалює навички мислення Ваших учнів, тренуючи їх пам'ять та покращуючи зосередження уваги, а живі історії дають дітям можливість дослідити соціальні цінності.

 • Акцент на всебічний розвиток дитини
 • Вправи на візуалізацію, уроки з елементами мистецтва та ремесла
 • Розвиток міжпредметних зв’язків (CLIL)
 • Регулярні секції на повторення та закріплення
 • Завдання в секції “Skills”, що відповідають формату екзамену Cambridge English: Young Learners
 • Казковий DVD-ROM з інтерактивними іграми та вправами, включаючи 3D анімації історій з книги для учня, вправи до відео, відеоке, пісні з версією караоке, розважальні вправи на розвиток словникового запасу та граматичного матеріалу кожного розділу
 • Додаткові інтерактивні  вправи та ігри онлайн (Cambridge Learning Management System  дозволить вчителям контролювати та спостерігати за роботою учнів)

Для учня:

 • книга для учня з DVD-ROM та з українським додатком 'Lessons Plus'
 • зошит для учня з кодом доступу до додаткових завдань онлайн
 • Super Alphabet Book

Для вчителя:

 • книга для вчителя (зі сторінками з книги для учня)
 • фотокопіювальні матеріали для вчителя (Teacher’s Resource Pack) з аудіо CD
 • аудіо CD
 • флешкарти
 • плакати до всіх рівнів
 • диск з тестами до кожного юніту та проміжними тестами
 • Presentation Plus (інтерактивний диск -містить ВСЕ, що треба вчителю для підготовки та проведення уроків)
 • Рекомендації до навчально-методичного комплексу Super Minds
 • Календарно-тематичне планування

Окрім додаткових уроків до кожного рівня, зустрічайте посібник Super Alphabet Book,  який у цікавій та захоплюючій формі познайомить першокласників з англійським алфавітом!

Ми підтримали вчителів англійської мови практичними порадами та ідеями в методичному посібнику Рекомендації до навчально-методичного комплексу Super Minds та календарно-тематичним плануванням.

Про автора:

Герберт Пухта – відомий викладач, тренер та вчений. На багатьох міжнародних конференціях він виступав з пленарними доповідями, майстер-класами та семінарами (більш ніж в 50-ти країнах світу). Був президентом Міжнародної Асоціації вчителів англійської мови як іноземної (IATEFL).

Протягом майже 30-ти років Герберт вивчає питання практичного застосування результатів дослідження в сфері когнітивної психології під час вивчення англійської мови як іноземної. Він є автором та співавтором великої кількості статей, навчальних курсів, методичних розробок.

www.herbertpuchta.com

Щоб дізнатися більше, домовитися про зустріч з представником Кембриджського університету або проконсультуватися щодо умов перегляду та придбання, звертайтеся за наступними контактами:

Ганна Шовкалюк

Методист-консультант видавництва Кембриджського університету в Україні

+38 (067) 537 38 41

ashovkaliuk@cambridge.org

www.cambridge.org/ua/cambridgeenglish

https://www.facebook.com/CambridgeUniversityPressUkraineКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228