Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
book1 Конкурс Film In Action

Шановні колеги! Акцію завершено!

Видавництво Delta Publishing з нагоди випуску нової книги Film In Action оголошує про конкурс, в якому кожна школа може виграти наступні чудові призи:

  • Ліцензія на Camtasia Studio 8, яка допоможе легко створювати професійні відеофільми (вартість - 250 доларів).
  • Ліцензія на Adobe Photoshop Lightroom 5, який дозволяє редагувати, монтувати і обмінюватися цифровими фотографіями (вартість - 150 доларів).
  • Підписана автором копія книги Film In Action.


Школярі зазвичай створюють особисті відео і короткометражні фільми, використовуючи мобільні телефони за межами школи. Ми вважаємо, що це фантастична ідея - використати процес створення відео для вивчення мови в класі!

У Film In Action є багато порад, які допоможуть школярам створити короткі відеосюжети в класі за допомогою мобільних телефонів та інших пристроїв. Ви можете користуватися деякими з цих порад Making a “how to” video

Відео повинні бути не довше 5 хвилин, завантажені на Youtube. Вчителю потрібно надіслати посилання за адресою kieranthomasdonaghy@gmail.com до 1 червня 2015 року. Також вчитель коротко описує зміст (не більше 100 слів), вказує назву навчального закладу, імена студентів та іншу інформацію, що стосується цього відео.

Всі відео будуть опубліковані на сторінці Film In Action. Переможці будуть визначені після 4 червня 2015 року.

Зразок відео, яке можуть створити школярі шукайте на сторінці організаторів конкурсу Film In Action competition

Успіху!Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228