Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
NGL-news Онлайн конференція від National Geographic Learning повертається!

18 березня 2015 року (4pm Uk time) приєднуйтесь до онлайн конференції від видавництва National Geographic Learning – NGL Online Conference 2015 , Adult and Exams!

Під час заходу Ви можете прослухати ексклюзивні майстер-класи від авторів National Geographic Learning: John Juges (автор Life та Spotlight on)на тему «Thinking inside the exam box» та Andrew Walkey (автор Outcomes) на тему «The question we ask».

Також до них приєднається фотограф з National Geographic і розповість про необхідні навички та досвід, отриманий під час роботи. Крім того видавництво із задоволенням поділиться інформацією стосовно співробітництва з TED talks.

Програма конференції

Зареєструватися на конференцію (бажано заздалегідь)

Участь в конференції є безкоштовною!Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228