Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
Cornelsen2 4.03.2015 Семінар-практикум для викладачів німецької мови

Start ins Deutsche mit den Lehrwerken „der, die, das“, und „Prima“

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас на семінар-практикум для викладачів німецької мови, що відбудеться 4-го березня 2015 року в приміщенні Гете-Інституту з 15.00-16.30 в місті Києві.

Початок реєстрації та книжкова виставка - 14.30.

Як відомо, сучасні нормативні матеріали орієнтують вчителів на формування в учнів певного рівня іншомовної комунікативної компетенції, тобто здатності спілкуватися іноземною мовою на міжкультурному рівні. На початковому рівні, завдяки застосуванню на уроці комплексу з основних мовних навичок,  має бути закладений базис даної компетенції, необхідний й достатній для його подальшого розвитку в курсі вивчення іноземної мови згідно нової шкільної програми. Початок раннього вивчення іноземної мови містить у собі вагомі психологічні передумови для оволодіння молодшими підлітками основ елементарної комунікативної компетенції.

На семінарі ми розглянемо різноманітні практичні вправи та проекти щодо реалізації цих завдань.

Вісіцька Оксана, методист видавництва Cornelsen в УкраїніСемінар проводить Вісіцька Оксана, методист видавництва Cornelsen в Україні.
Місце проведення: Гете Інститут в Україні,вул. Волоська 12/4,“Seminarraum“ 3 поверх

Кожен учасник отримує сертифікат та дидактичні матеріали від видавництва в подарунок.

Реєстрація за тел.: 044-599-32-28, e-mail: info@linguist.com.ua Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228