Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
DSC_1478_new Фотозвіт з жовтневих семінарів від National Geographic Learning

Шановні колеги!

Дякуємо всім присутнім на жовтневих семінарах з Девідом Евансом (David Evans), що відбулися у Києві, Одесі та Миколаєві.

Семінари були організовані видавництвом National Geographic Learning (Heinle Cengage Learning) та компанією Лінгвіст, офіційним представником видавництва в Україні, за підтримки Одеського обласного інституту удосконалення вчителів.  

Сподіваємося, що отримані від Девіда Еванса цікаві ідеї та корисні поради будуть Вам у нагоді!  

Фотоматеріали з семінарів:  

Київ

Одеса

Миколаїв  

Фотоматеріали Вконтакті

Фотоматеріали FacebookКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228