Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
Exam_in_Mind 2013-2014 Exam in Mind: підготовка до ДПА та ЗНО, 2013-2014

Автори: Алла Юрченко, Оксана Коваленко

Нове видання буклету  з підготовки до ЗНО та ДПА 

Exam in Mind 2013-2014 – це нове видання буклету, написаного для учнів випускних класів, щоб допомогти їм скласти Державну підсумкову атестацію та Зовнішнє незалежне тестування.

Буклет складається з 15 розділів, кожен з яких відповідає певному екзаменаційному завданню, а також містить широку практику з граматики та лексики та додаткові секції на розвиток навичок письма. Нове видання підручника також містить тексти з українознавчої тематики, які не тільки розширюють знання учнів про свою країну, а й роблять навчання цікавим та захоплюючим.

Кожен розділ буклету фокусується на окремому екзаменаційному завданні, включає пояснення та корисні практичні поради, а Sample Test в кінці посібника можна використати для проведення пробного тестування.

Буклет рекомендовано використовувати як додатковий компонент до популярного курсу для підлітків English in Mind 2nd edition або як окремий посібник.

До посібника є безкоштовні відповіді (за замовленням). Exam in Mind: підготовка до ДПА та ЗНО, 2013-2014Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228