Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
Ukraine_Culture Express_descript_ukr_new_sait Краєзнавчий посібник Ukraine: Culture Express, англійська мова

Шановні колеги!

Компанія Лінгвіст та видавництво MM Publications раді представити нове англомовне видання з країнознавства – Ukraine: Culture Express!  

Краєзнавчий посібник Ukraine: Culture Express – це добірка актуальної та цікавої інформації про Україну. Зокрема, у 9 розділах посібника представлені такі теми як:  

  • Я і Україна
  • Школи в Україні
  • Мій день
  • Все про Україну
  • 7 чудес України
  • Крим
  • Тваринний світ України
  • Національний одяг
  • Українська кухня

Кожен розділ містить завдання для роботи з текстом, завдання для формування компетенції у говорінні та письмі. Посібник містить проектні завдання та посилання на додаткові тематичні статті в мережі Інтернет. Завершує посібник розділ на повторення вивченого матеріалу. Посібник супроводжується безкоштовними відповідями в електронному форматі та методичною підтримкою видавництва.  

Посібник з країнознавства Ukraine: Culture Express охоплює програмні вимоги в межах рівнів А1-А2, є невід’ємною складовою й ефективним інструментом для досягнення високих навчальних результатів на сучасному уроці англійської мови.  

До посібника є безкоштовні відповіді (за замовленням).   Краєзнавчий посібник Ukraine: Culture ExpressКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228