Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
buklet-corn-new Український калейдоскоп, посібник з країнознавства, німецька мова

Шановні колеги!

Фахівці компанії «Лінгвіст» у співробітництві з провідними вчителями-мовознавцями розробили і підготували до нового навчального року посібник "Ukrainisches Kaleidoskop" – "Український калейдоскоп".  

В посібнику зібрана актуальна інформація німецькою мовою про різнобарвне життя нашої країни.   Практично підібраний лінгвокраїнознавчий матеріал посібника "Український калейдоскоп" спрямований на розширення знань про Україну , її традиції і культуру, а також на реалізацію кінцевих цілей вивчення іноземної мови, а саме, на навчання спілкуванню.  

"Український калейдоскоп", створений згідно вимог навчальних шкільних програм і може бути використаний як додатковий посібник на уроці німецької в комплексі з основним підручником.  

Посібник складається з 12 розділів, тематичні тексти в яких розкривають особливості  суспільно-політичного життя країни, інформують про її географічне положення і кліматичні особливості, розповідають про українські народні та сучасні традиції, культурну спадщину, спортивні досягнення.  

Серія різноманітних лексичних вправ, спрямованих на розвиток практичних вмінь та навичок в сфері міжкультурного спілкування,  допоможуть зробити урок цікавим, а навчання ефективним.  

Посібник розрахований насамперед на учнів старших класів загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл та студентів вищих навчальних закладів, але завдяки гнучкій структурі текстів, Ви з легкістю можете трансформувати їх, пристосовуючи матеріал до рівня та інтересів Ваших учнів.  

До посібника є безкоштовні відповіді (за замовленням). "Ukrainisches Kaleidoskop" – "Український калейдоскоп"  

Бажаємо Вам приємної та плідної роботи!Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228