Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
foto_new_edelsa_sem_21-22-05-2013 Відбулися семінари від видавництва Edelsa

Минулий тиждень став справжнім подарунком для викладачів іспанської мови – Україну відвідав із серією семінарів представник іспанського видавництва Edelsa Едуардо Каналес (Eduardo Canales)

21 травня в Києві та 22 травня у Севастополі близько 100 викладачів мали нагоду поспілкуватися з Едуардо та взяти участь у практичних заняттях цього талановитого презентатора.

Лектор поділився із присутніми цікавими прикладами завдань для учнів молодшої, середньої та старшої школи, а також для дорослих, виступивши із темами“¡A jugar! Una clase lúdica con niños ”, “ Jóvenes estudiantes buscan acción: herramientas para dinamizar la clase con jóvenes adolescentes” і “ El texto como pretexto para desarrollar la competencia comunicativa ”.

Дякуємо учасникам семінарів, бажаємо професійних успіхів та сподіваємося, що натхнення, яке  Ви отримали, не залишатиме Вас цілий рік!

Окрему подяку висловлюємо директору школи № 45 у місті Севастополь Баші Людмилі Григорівні.

Фотографії з семінарів:

Фотогалерея

Facebook

ВконтактеКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228