Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
linguist.ua_img_5501 Перша міжнародна зустріч методистів видавництва Cornelsen

Перша міжнародна зустріч методистів видавництва Cornelsen

З 8 по 11 січня 2015 в Центральному офісі  видавництва Cornelsen відбулась перша міжнародна зустріч методистів. З України на заході були присутні методист видавництва Оксана Вісіцька та Олена Товста, менеджер компанії Лінгвіст, офіційного представника видавництва Cornelsen в Україні.

Консультанти компаній-дистриб`юторів навчальної літератури та методисти видавництва обговорили перспективи співробітництва, зустрілися з авторами популярних підручників, зокрема відвідали методичний майстер-клас  Крістини Кун, одного  з авторів навчального курсу Studio d.

Співробітники видавництва Cornelsen представили також нові підручники для вивчення німецької мови, електронні можливості сучасних навчальних  матеріалів та інтерактивні програми для викладачів.
Велику зацікавленість викликали нові редакції підручників Studio d - Studio 21, Prima – Prima Plus, PlusPunkt Deutsch - PlusPunkt Deutsch. Leben im Deutschland з додатками у вигляді інтерактивних програм та відеокомпонентів.

Фотозвіт за посиланням та у соціальних мережах:

google+fb_iconvk



Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228