Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
DSC_0618 копія Семінар Cambridge English для вчителів англійської мови у Києві

17 грудня в приміщенні гімназії №19 «Межигірська» міста Києва відбувся семінар для вчителів англійської мови протягом якого експерти Cambridge English Любов Залюбовська та Дарина Сіжук розповідали про використання відео та інших автентичних матеріалів на уроках англійської мови та під час екзаменаційної підготовки.
Вчителі також мали змогу ознайомитися з навчально-методичними комплексами та екзаменаційною підготовкою видавництва Кембриджського університету на виставці, організованій офіційним дистриб’ютором видавництва в Україні, компанією Лінгвіст.
Щиро дякуємо всім учасникам семінару за активну участь та сподіваємося, що під час заходу Ви отримали цікаву та корисну інформацію!

Фотозвіт за посиланням

google+

fb_icon

vkКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228