Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
bookling_odessa1 Новий книжковий магазин «Bookling» в Одесі

Новий книжковий магазин «Bookling» запрошує всіх, хто вивчає і викладає іноземні мови, прагне самовдосконалення і цінує літературу всесвітньовідомих видавництв! 

Найкращий асортимент підручників та посібників для вивчення англійської, німецької, французької, іспанської, італійської та інших мов задовольнить будь-які потреби та вподобання.  

Граматики та екзаменаційні видання від Cambridge University Press, адаптоване читання з неперевершеними фотоматеріалами від National Geographic Learning, ціла низка різноманітних словників від Collins ELT, методична література від Delta Publishing і ще багато цікавого та корисного можна знайти для знавців іноземної мови.  

Якщо ви бажаєте щось почитати на англійській мові, видавництва Harper Collins, Hachette, Random House нададуть Вам можливість обрати художню літературу: класику або сучасні твори.

  Малюків та їх батьків порадують веселі пізнавальні ігри, розмальовки, дитячі енциклопедії від видавництв Usborne Publishing і Ladybird.  

Гарний вибір світових бестселерів на мові оригіналу дозволить відчути тонкощі кожної фрази, що прагнув донести до читачів автор. Пропонуємо твори з багатьох сфер: самовдосконалення і лідерство, міжнародна економіка і управління, маркетинг та просування в соціальних мережах, фінанси та юридична діяльність…  

Унікальні подарункові видання із захоплюючими ілюстраціями стануть бажаними подарунками для Ваших колег, рідних та близьких.  

В нашому магазині Ви також можете придбати подарункові сертифікати різного номіналу. Для постійних покупців діє дисконтна програма, а для великих покупок  – безкоштовна  доставка за вказаною Вами адресою.  

Ми чекаємо на Вас і завжди раді Вам допомогти! Завітайте до нас і Ви самі в цьому переконаєтесь!  

Адреса магазину: м. Одеса, вул. Рішельєвська 32  

Режим роботи: пн-нд: 10.00 - 19.00, без вихідних   www.bookling.com.uaКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228