Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
hugh_mal Харків та Сімферополь радо зустрічали Hugh Dellar

25 та 26 квітня в Харкові та Сімферополі викладачі англійської мови відвідали семінари за участю  Hugh Dellar, автора курсу Outcomes.

Організаторами семінарів виступили видавництво  National Geographic Learning \ Cengage Learning та компанія Лінгвіст - офіційний представник видавництва в Україні.  

Hugh Dellar надав викладачам практичні поради щодо мотивації студентів, поділився власним досвідом, надихнув вчителів бути ближчими до своїх студентів, не боятися робити помилки та розвиватися.  

Окрім того, по завершені семінару викладачі отримали в подарунок підручник Outcomes, а також мали можливість взяти автограф у автора курсу.  

Дякуємо всім викладачам за участь у семінарі!

Якщо виникнуть запитання, звертайтеся за телефоном (044) 599-32-28.  

Будемо раді допомогти!  

Фотозвіт з семінарів

Фотозвіт на facebook

Фотозвіт ВконтактеКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228