Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
catalogoedelsa2013_g_mal Травневі семінари для вчителів іспанської мови

21 та 22 травня запрошуємо всіх, хто зацікавлений у професійному викладанні іспанської мови, відвідати семінари, організовані видавництвом Edelsa та компанією Лінгвіст, за підтримки Асоціації іспаністів України. 

Цього року до України завітає Едуардо Каналес (Eduardo Canales Díaz de Tuesta) - представник видавництва Edelsa, філолог і досвідчений викладач іспанської мови як іноземної.

21 травня семінар відбудеться в Київському міському будинку вчителя, а 22 травня – в Севастополі, в приміщенні, гостинно наданому спеціалізованою школою № 45.

Теми семінарів та іншу додаткову інформацію стосовно семінарів шукайте в Запрошеннях:

Запрошення Київ

Запрошення Севастополь

Як завжди, на наших семінарах Ви зможете поспілкуватися з колегами з різних куточків нашої країни, подивитися новинки від видавництва Edelsa, а також отримати корисні поради щодо проведення уроків.

Наприкінці семінару на Вас буде чекати Навчальний курс та Сертифікат у подарунок.Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228