Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
hd-018_small Відкрийте світ National Geographic з Hugh Dellar!

Якщо Ви ніколи не були присутні на семінарах цього харизматичного спікера від National Geographic Learning, автора всесвітньовідомого курсу Outcomes, викладача Вестмінстерського університету, бажаного гостя міжнародних конференцій TESOL і IATEFL, тоді обов’язково скористайтеся унікальною можливістю відвідати методичні семінари від Хью Деллар, Великобританія (Hugh Dellar, Great Britain).  

Побачити відео з Хью Деллар Ви можете тут  http://www.youtube.com/watch?v=Y3qiUOCecbY  

Цього разу Хью завітає до України тільки на 2 дні – до Харкова (25 квітня) та до Сімферополя (26 квітня) і надасть Вам  багато корисних ідей щодо ефективної мотивації учнів і використання сучасної лексики в повсякденному житті.  

Кожний попередньо зареєстрований учасник семінарів отримає навчальний курс Outcomes у подарунок, а також, за бажанням,  зможе отримати автограф від самого автора, поспілкуватися  і сфотографуватися з Хью особисто.

В кінці семінарів на кожного учасника чекає Сертифікат.  

Додаткову інформацію стосовно семінарів Ви можете знайти у Запрошеннях:  

Запрошення Харків pdf

Запрошення Харків doc

Запрошення Сімферополь pdf

Запрошення Сімферополь doc  

Ще раз нагадуємо про необхідність попередньої реєстрації! тел.:  044-599-32-28 або e-mail : info@linguist.com.ua

Для реєстрації необхідно вказати: ПІБ, навчальний заклад, контактний телефон, e-mail.Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228