Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
dscn1739 Методичні заходи від MM Publications 19-21.03.2013

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас  взяти участь у Третій регіональній науково-методичній конференції для вчителів англійської мови шкіл та вищих навчальних закладів, що відбудеться 19 березня у Дніпропетровську.

Конференція проводиться за підтримки Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, видавництва MM Publications, компанії LBC “Learners’Book Company” (Дніпропетровськ) та компанії Лінгвіст (Київ), офіційного представника MM Publications в Україні.

Ключовий доповідач на конференції – Natalie Hammerton, методист видавництва.  

21 березня відбудеться методичний семінар для вчителів англійської мови від компанії Лінгвіст та видавництва MM Publications у Івано-Франківську, де Natalie Hammerton виступить із темами “What is the secret of planning a successful lesson?” (молодша школа) і “Teaching teenagers: Turning a challenge into a golden opportunity” (середня та старша школа).  

Будемо раді бачити на наших заходах усіх викладачів, небайдужих до власного професійного росту: наші семінари – це чудова нагода поспілкуватися із однодумцями та бути в курсі новинок у галузі методики викладання англійської мови.  

Запрошення Івано-Франківськ

Запрошення Дніпропетровськ

Програма ДніпропетровськКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228