Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
p1130084m СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ для вчителів англійської мови «Підготовка старшокласників до складання іспитів з англійської мови»

30 січня 2013 року Видавництво Кембриджського університету, разом з офіційним дистриб’ютором видавництва компанією Лінгвіст та  навчально-методичним кабінетом іноземних мов Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів організував та провів семінар-практикум для керівників районних, міських методичних об’єднань та вчителів англійської мови на тему: «Підготовка старшокласників до складання іспитів з англійської мови».  

В рамках семінару учасники мали змогу поспілкуватися з Любовью Залюбовською, консультантом британського видавництва Cambridge University Press, яка виступала з темою ‘Making Sense of Words – using English Profile and Corpus data in exam preparation materials for Cambridge English: First’ та Дариною Сіжук, консультантом Екзаменаційного департаменту Кембриджського університету Cambridge English Language Assessment, яка надала вчителям практичні поради з підготовки до міжнародного іспиту Cambridge English: First.

Тема її виступу - ‘Making decision, making choices – how to prepare students for Cambridge English: First (FCE) effectively.’  

Семінар-практикум проходив у творчій та дружній атмосфері. У заході взяли участь 74 вчителі англійської мови навчальних закладів області. Учасники семінару отримали цінні призи та сертифікати.Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228