Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
4a1ca4a780b3d8e081782b20e75994c9 Дякуємо учасникам акції!

Шановні колеги!

Нещодавно завершилася акція «Залишай відгук і отримуй подарунок!», що тривала протягом двох місяців - з 10 вересня до 10 листопада 2014 року.

Відкриваючи Акцію, ми запрошували всіх бажаючих викладачів надіслати відгуки, коментарі та враження від роботи з літературою видавництв, які представляє компанія Лінгвіст в Україні.

Надзвичайно приємно, що можливість поділитися досвідом роботи з підручниками привернула увагу стількох учасників! У підсумку ми отримали більше 100 листів!

Втім, ми щиро раділи не лише Вашій активності, але і тому, скільки душі та творчості було вкладено у відгуки, що надсилалися! Ми роздивлялися фотографії Вас та Ваших учнів, із вдячністю читали теплі слова стосовно нашої з Вами співпраці, та навіть, несподівано для себе, відшукали серед листів вірші!

Щиро дякуємо за кожен з надісланих відгуків! Сподіваємося, що Ваші коментарі та Ваш досвід також, свого часу, допоможуть визначитися із вибором тим, хто лише знайомиться з літературою видавництв!

Менеджери компанії зв`язалися з усіма учасниками Акції та віддячили корисними подарунками. Проте, якщо Ви надіслали Відгук, але не отримали зворотнього зв`язку – перепрошуємо та просимо обов`язково написати про це на info@linguist.com.ua або зателефонувати за номером (044) 599-32-28.

Акцію завершено, проте наша співпраця триває! Ще раз дякуємо усім учасникам та до нових приємних зустрічей!

Учасники акції

Декілька відгуків учасників акціїКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228